Czym jest pożyczka hipoteczna? cz.2

  1. BOŚ Bank

Pożyczka w Banku Ochrony Środowiska jest przyznawana na bardzo przystępnych warunkach. Aby ją dostać wystarczy być obywatelem kraju, posiadać zdolność kredytową oraz dokumenty świadczące o uzyskiwanych dochodach. Pożyczka hipoteczna może być przeznaczona na dowolny cel, który nie jest w żaden sposób związany z działalnością gospodarczą. Wysokość pożyczki udzielanej przez BOŚ Bank może wynosić 60% wartości hipoteki, w wypadku gdy jest to działka letniskowa, domek letniskowy lub nieruchomość rolno- siedliskowa lub 70%, gdy hipoteką staję się lokal mieszkalny, dom jednorodzinny lub działka budowlana. Bank daje swoim klientom możliwość wyboru rodzaju spłaty długu. Raty mogą mieć charakter stały (wpłata comiesięczna), lub malejący (klient spłaca raty co 2- 3 miesiące). Czas na spłatę całej pożyczki wynosi do 30 lat. W przypadku, gdy klient nie ma możliwość zapłacenia raty, bank daje możliwość prolongaty w spłacie kapitału na okres do 6 miesięcy. BOŚ Bank oferuję wypłacanie pożyczek w polskich Złotych, Dolarach amerykańskich i Euro.

  1. Citi Handlowy

Uzyskanie pożyczki hipotecznej w Banku Citi Handlowy jest szybkie i nieskomplikowane. Aby złożyć wniosek, wystarczy mieć ukończone 18 lat, przedstawić swoją zdolność kredytową, skomplementować dokumenty świadczące o wysokości dochodów Wnioskodawcy, dokument potwierdzający prawo własności do hipoteki oraz ubezpieczyć zastawianą nieruchomość we współpracującymi z Bankiem towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wysokość pożyczki hipotecznej, którą klient może otrzymać wynosi 70% wartości nieruchomości, czyli nawet do 750 000 złotych. Pożyczka może zostać wykorzystana na dowolny cel, niezwiązany z działalnością gospodarczą. Oprocentowanie pożyczki jest wyjątkowo korzystne, a wliczana w nie marża Banku, jest niezmienna przez cały okres spłacania długu, który może trwać od roku do 20 lat. Korzystną możliwością dla klientów Banku Citi Handlowy, chcących uzyskać pożyczkę hipoteczną, jest składanie wniosku w formie elektronicznej. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie Banku, a w bardzo szybkim czasie, doradca zadzwoni do klienta, aby ustalić wszystkie szczegóły związane z pożyczką.

  1. Expander

Pożyczka hipoteczna zaciągnięta w Banku Expander może zostać wykorzystana na dowolny cel, wliczając inwestycję w działalność gospodarczą. Aby uzyskać pożyczkę w tym Banku, wystarczy okazać dokument tożsamości, potwierdzający ukończenie 18 roku życia, informację o przyznawanych dochodach oraz dokument potwierdzający prawo własności do nieruchomości przekazywanej pod zastaw. Bank Expander daje swoim klientom możliwość zaciągnięcia pożyczki hipotecznej aż do 80% wartości hipoteki. Oprocentowanie jest niskie i korzystne, a marża Banku stała. Czas spłaty pożyczki hipotecznej może wynosić od roku do 30 lat. Dbając o dobro klientów Bank Expander daje możliwość karencji w spłacie, na czas do 6 miesięcy. Pożyczkobiorca ma prawo do wybrania, według własnego uznania i potrzeb sposobu spłaty pożyczki. Raty mogą być wpłacane stale, co miesiąc, bądź malejąco. Dodatkowo, Klient sam wybiera, w jakiej walucie chce daną pożyczkę otrzymać. Bank Expander proponuje pożyczki wypłacane w polskich Złotych oraz we Franku szwajcarskim.

  1. ING

Bank ING ma wyjątkowo korzystną ofertę pożyczki hipotecznej dla swoich klientów. Aby ją uzyskać, wystarczy mieć ukończone 18 lat, posiadać nieruchomość, która może być zabezpieczeniem pożyczki oraz pracę zarobkową. W swojej ofercie Bank ING przygotował parę wariantów pożyczki hipotecznej, które klient może wybrać w zależności od swoich możliwości finansowych. Należą do nich: Pożyczka bez prowizji, z obniżoną marżą oraz oferta standardowa. O wszystkich wymienionych propozycjach klient może dowiedzieć się więcej poprzez wejście na stronę internetową banku lub telefon do doradcy, który ze szczegółami opisze każdą z ofert. Pożyczki hipoteczne Banku ING są oprocentowane na około 5%, Klient nie ponosi dodatkowych kosztów podczas całej procedury związanej z przydzielaniem pożyczki. Bank ustala możliwość spłaty rat, w korzystny dla Klienta sposób, może on wybrać raty stałe lub malejące. ING ustala okres kredytowania na 25 lat, a maksymalna kwota, którą może przyznać to 80% wartości nieruchomości.

  1. MBank

W swojej ofercie pożyczek hipotecznych mBank zawarł wiele korzystnych rozwiązań. Przede wszystkim, składanie wniosku jest niezwykle wygodne i szybkie. Wystarczy złożyć podanie na stroni internetowej banku, a już na drugi dzień, Klient dostaje telefon od swojego Doradcy w celu uzgodnienia dogodnego dla Klienta czasu i miejsca spotkania oraz instruuje o koniecznych do podpisania umowy dokumentów. MBank oferuje swoim Klientom pożyczkę hipoteczną oprocentowaną na około 6% i stałą marżę w wysokości 3-4%. Minimalna kwota pożyczki, przyznawana przez mBank wynosi 30 000 złotych. Maksymalna kwota to natomiast 75% wartości nieruchomości, będącej zabezpieczeniem pożyczki. Czas, pozwalający na spłatę całego zadłużenia wynosi do 30 lat, a Klient w każdym momencie, może wnioskować o natychmiastową spłatę całej pożyczki. Korzystnym jest możliwość wypłacania pożyczki w wielu walutach, takich jak: polskie Złotówki, Euro, Dolary amerykańskie oraz w funtach szterlingach. Dodatkowo, Klient w każdej chwili może zmienić walutę, na jakiej ma działać pożyczka hipoteczna.

  1. Bank Milenium

Bank Milenium przyznaje swoim klientom pożyczki hipoteczne na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą, na korzystnych warunkach. Minimalna kwota, którą Bank wypłaca to 20 000 złotych, natomiast maksymalna to 75% wartości nieruchomości, będącej zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej. Pożyczki w Banku Milenium są kredytowane na okres od 4 do 25 lat. Klienci dostają możliwość spłaty całej sumy po 4 latach kredytowania. Pożyczki przyznawane przez Bank Milenium są oprocentowane od 6,50- 7,30%, w zależności od całościowej kwoty pożyczki. W trosce o dobro Klienta oraz jego wygodę, Bank daje możliwość karencji w spłacie rat, bądź wakacji od pożyczki, czyli odroczenia jednej z rat, raz na rok. Wypłacanie pieniędzy przez bank, może być jednorazowe lub jako kilka mniejszych transz, w zależności od potrzeb Klienta Banku. Spłacanie rat może odbywać się w formie stałej lub malejącej. Wygodnym rozwiązaniem, które Bank oferuje Klientom jest zmiana zasad, spłacania rat poprzez Internet lub kontakt telefoniczny z Doradcą.

  1. Nordea Bank

Nordea Bank oferuje pożyczkę hipoteczną, dla osób chcących kupić mieszkanie, dom jednorodzinny, bądź działkę budowlaną i wszystkie materiały niezbędne podczas budowy. Aby uzyskać taką pożyczkę wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadającą płynność kredytową oraz musi być osobą zatrudnioną na podstawie umowy o pracę, ale również umowę o dzieło czy zlecenie. Pożyczkę hipoteczną w Nordea Bank mogą uzyskać również osoby będące na rencie. Minimalna kwota kredytu przyznawana przez Bank wynosi 30 000 złotych, natomiast suma maksymalna do 95% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Już podczas składania wniosku o przyznanie pożyczki hipotecznej i załatwiania pierwszych spraw, związanych z tworzeniem odpowiednich dokumentów, można wybrać sposób spłaty pożyczki, wysokość rat oraz wybrać korzystny dzień w miesiącu, będący ostatecznym terminem spłaty każdej z rat. Oprocentowanie pożyczki hipotecznej w Nordea Banku wynosi od 6- 7%, w zależności od sumy pożyczki. Klient sam może ustalić, czy chce otrzymać pożyczkę jako jednorazową wypłatę, czy w kilku mniejszych transzach.

  1. Open finance

Open Finance oferuje swoim klientom bezpłatnego Doradcę, z którym kontakt jest wyjątkowo prosty i szybki, gdyż wystarczy jedynie wypełnić formularz kontaktowy, a Doradca w ciągu paru dni skontaktuje się z Klientem. Podczas rozmowy ustalą oni dogodny czas i godzinę spotkania, na którym Doradca szczegółowo przyjrzy się możliwościom finansowym Klienta. Open Finance, jest niezawodny w pomaganiu Klientom podczas wybierania odpowiedniej pożyczki hipotecznej. W ramach możliwości i potrzeb każdego Klienta, Doradca ustala sumę pożyczki, wysokość i częstotliwość rat oraz sposób ich spłacania. Dodatkowo, przedstawia kursy walutowe i informuje o najkorzystniejszych walutach, w których ma wypłacana być pożyczka. Doradcy Open Finance znajdują dla swoich Klientów pożyczki z najniższym oprocentowaniem, wynoszącym zazwyczaj jedynie około 6% i z jak najdłuższym czasem kredytowania(20- 30 lat), aby nie była ona uciążliwa do spłaty. Doradca Open Finance wie, czego potrzebuje jego Klient i dokłada wszelkich starań, aby pożyczka przez niego znaleziona była idealna dla Klienta.

  1. Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank dla swoich Klientów przygotował ofertę pożyczki hipotecznej na korzystnych warunkach. To od klienta zależy wysokość pożyczki, warunki jej spłaty i wypłaty pieniędzy oraz to, na co wykorzysta otrzymane od Banku pieniądze. Maksymalna kwota pożyczki uzależniona jest jedynie od możliwości finansowych i wartości nieruchomości, będącej zabezpieczeniem pożyczki, może ona wynosić nawet 100%. Czas, który Klient otrzymuje na spłatę pożyczki wynosi od 1 roku do 20 lat, dostaje on jednak możliwość na całościową lub częściową spłatę pożyczki w każdym momencie ważności umowy. Bank przygotował dla swych Klientów dwa rodzaje rat, według których mogą spłacać dług. Są to raty stałe i malejące. Sposób spłacania Banku, Klient może zmienić w każdej chwili, wykonując jeden telefon do swego Doradcy, bądź kontaktując się z nim w formie e-mailowej. Oprocentowanie pożyczki w Raiffeisen Banku, może zmieniać się w niewielkim stopniu przez cały okres kredytowania, lecz nie wpływa on w dużym stopniu na zwiększenie oprocentowania, które wynosi około 6%.

Author: admin