Jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich?

Każda osoba, która rozpoczyna obstawianie zakładów bukmacherskich na pewno nie raz, zastanawiała się jakie możliwości obstawiania oferują zakłady bukmacherskie. Możliwości jest bardzo dużo, poniżej prezentujemy kilka najbardziej popularnych, które są najprostsze w obsłudze przez osoby początkujące.

Zwycięzca meczu (1X2)

Zakłady bukmacherskie tego rodzaju zakłady polegają na wskazaniu zwycięzcy w regulaminowym czasie gry. W przypadku piłki nożnej jest to koniec 2 połowy, w przypadku hokeju koniec 3 tercji, a w koszykówce 4 kwarty. Jeśli zwycięzca musi zostać wyłoniony to i tak liczy się koniec regulaminowego czasu gry. W niektórych przypadkach spotyka się zakłady 12, zdarza się tak w przypadku sportów, w których nie może być remisu.

Powyżej/Poniżej

Zakłady bukmacherskie (https://winwonwon.pl/) tego rodzaju polega na obstawieniu ilości wydarzeń w meczu. Może być to ilość goli, spalonych, kartek i wiele innych elementów. Przykładowo jeśli zakład obejmuje powyżej 2.5 bramki, to zakład wygrywa wówczas gdy w całym meczu padną co najmniej 3 bramki. Oczywiście może paść ich więcej. W przypadku tego rodzaju zakładu remis nie może wystąpić.

Draw no bet

Jest to pewna modyfikacja zakładów 1X2. W tym przypadku zakłady bukmacherskie, które mogą skończyć się remisem, w przypadku jego wystąpienia rozliczane są po kursie 1.00. Natomiast w innych przypadkach będzie to standardowy kurs.

Dokładny wynik

Tego rodzaju zakłady są bardzo trudne do trafienia, dlatego też obarczone są zwykle bardzo wysokimi kursami. W niektórych przypadkach istnieje również możliwość obstawiania wyniku 1 i 2 połowy osobno.

Pozostałe

Innymi rodzajami zakładów bukmacherskich są między innymi: obie drużyny strzelą gola, konkretny zawodnik strzeli gola, pierwszy/ostatni gol, karny i jeszcze inne. Bardzo dużo zależy od konkretnego bukmachera, u którego obstawia się zakłady bukmacherskie.

Author: admin