Wyczyść swój komputer z niepotrzebnych plików i błędnych wpisów rejestru

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że niepotrzebne pliki oraz błędne wpisy w rejestrze systemu mogą spowalniać komputer i w ten sposób zmniejszać komfort jego użytkowania. Aby pozbyć się tego problemu, warto zainstalować program, który pomoże się z nim uporać. I wcale nie trzeba wydawać na takie rozwiązanie sporej kwoty. Dobrym przykładem jest program CCleaner.

Pobierz CCleaner

Program ten jest dostępny zarówno na stronie firmowej twórców, jak i na portalach prezentujących różne przydatne programy na komputer. Jest on regularnie aktualizowany, dlatego co jakiś czas warto zwracać uwagę, czy nie istnieje już nowsza wersja do pobrania.,

Po pierwszym pobraniu, trzeba CCleaner zainstalować i można już z niego korzystać. Na szczęście program jest intuicyjny i łatwy w użyciu, także dla kompletnego amatora.

Ściągnij CCleaner także na telefon

Twórcy programu postanowili zadbać też o przyspieszenie działania telefonów – zarówno z systemem Android, jak i OS X. Można go pobrać m.in. z aplikacji ułatwiającej dostęp do wielu zaufanych aplikacji i gier. CCleaner zajmuje mało miejsca i sam z siebie nie spowalnia smartfona. Warto go więc użyć co jakiś czas.

CCleaner do pobrania za darmo

CCLeaner ma darmową wersję i można jej używać w prywatnych celach bez żadnego problemu. Nikt za nią nie zażąda opłaty, czy to za samo pobranie czy za użytkowanie. Jeśli jednak ktoś chciałby mieć jego bardziej rozbudowaną wersję, to istnieją aż dwie: professional i professional plus. Pomagają one nie tylko w czyszczeniu komputera, ale i m.in. w uaktualnieniu oprogramowania, czy kodeków. Gwarantują też nieco większa ochronę całego komputera.

Aby pobrać darmową wersję, wystarczy kliknąć w przycisk CCleaner donload lub “Pobierz” i program zostanie zapisany na dysku. Teraz trzeba go już tylko zainstalować. Natomiast w przypadku wersji płatnych należy kliknąć w przycisk odsyłający do płatności. Po uiszczeniu opłaty, kupujący będzie mógł pobrać produkt i zacząć z niego korzystać. W tym przypadku najlepiej pobrać CCleaner ze strony producenta.

Author: admin